Hakkımızda

Hakkımızda

TUNA TARTI VE ELEKTRONİK SİSTEMLER LTD. ŞTİ.

2006 yılında başlayan deneyim ve birikimleri kurumsal alana taşımak amacıyla ölçüm, tartım sistemleri, Loadcell ve İndikatör Sistemleri üretimi, taşıt kantarları, baskül sistemleri, dolum sistemleri, torbalama makinaları, sistem-projeleri altında kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler Ltd. Şti., birikim ve deneyimiyle daha kaliteli ve yaratıcı çözümler sunma konusunda gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahiptir. Öncelikli hedefimiz sektöründe, ülkenin önde gelen şirketlerinden biri olarak kalmaktır. Tuna Elektronik Sistemler kalite ve güvenin simgesidir. Sizlere sunduğumuz hizmetler ile yatırım kalitenizi en yüksek ve maliyetlerinizi en düşük seviyede tutarak; emek, zaman ve sermaye tasarrufunuzu sağlıyoruz.


MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz

Dürüst, güvenilir, verdiği sözde fazlasını yerine getirmek,

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümler oluşturmak,

Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak,

Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek,

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek,

Kalite ve güvenilirlik prensibini ilke edinmek,

Sektöründen beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek,

İnsan sağlığını korumayı amaçlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmaktır.2006 yılında başlayan deneyim ve birikimleri kurumsal alana taşımak amacı ile ölçüm, tartım sistemleri, loadcell ve indikatör sistemleri üretimi, taşıt kantarları, baskül sistemleri, dolum sistemleri, torbalama makinaları, sistem-projealtında kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

TUNA ENERGY Tüm Hakları Saklıdır.